Oferty pracy

Specjalista ds. Spawalnictwa

Przedsiębiorstwo Remontowe PAK SERWIS Sp. z o. o.
poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Którego głównymi zadaniami będzie:

• Nadzór nad procesami spawalniczymi
• Sporządzanie dokumentacji technologicznej spawania;
• Koordynowanie odbiorami jakościowymi na budowie;
• Udział w odbiorach oraz inspekcjach;
• Nadzór nad powstającą dokumentacją jakościową.

Od kandydata oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe techniczne (spawalnictwo, mechaniczne, energetyka),
• Minimum 2 lata doświadczenia w nadzorowaniu prac spawalniczych,
• Dyplom Europejskiego Inżyniera Spawalnictwa EWE/IWE,
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
• Znajomość norm, dyrektyw, przepisów;
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i listu motywacyjny) do dnia 04.08.2017 do Biura Zarządu i Polityki Personalnej – Kadry na adres: 62-510 Konin ul. Przemysłowa 158 lub pocztą e-mail: terlikowska.beata@pakserwis.com.pl; stankowska.magdalena@pakserwis.com.pl; kordylewska.marlena@pakserwis.com.pl
telefon kontaktowy 63 247 16 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr133 poz.833)”.